Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

Projekt CEMS Chance dla młodzieży z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie informuje, że Fundacja EY działająca na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej już od prawie 20 lat organizuje XV już edycję projektu CEMS Chance.
CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju. Najbliższa edycja projektu, odbędzie się w dniach terminie 4 – 7 grudnia 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 27 października – 17 listopada poprzez formularz na stronie internetowej www.cemschance.pl (formularz: https://cemsclub.typeform.com/to/tNN9f7) Do udziału w czternastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorką rekrutacji najbliższej edycji Magdaleną Kuczyńską, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 662 576 921

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem