Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „NIE ZGADZAJ SIĘ NA PRZEMOC”

Od września 2016r do grudnia 2016r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie realizowało Projekt „Nie zgadzaj się na przemoc”współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie z zakresu Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”- edycja 2016.

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „NIE ZGADZAJ SIĘ NA PRZEMOC”

Szkolenie „Konsekwencje i skutki przemocy wobec dziecka”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie dnia 7 grudnia 2016r zorganizowało dla pracowników PCPR, Ośrodków Pomocy Społecznej, Kuratorów, Policji, Oświaty oraz rodzin zastępczych zawodowych szkolenie „Konsekwencje i skutki przemocy wobec dziecka”, które odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sławnie w godzinach od 9.00 do 15.00.

Czytaj więcej: Szkolenie „Konsekwencje i skutki przemocy wobec dziecka”

Zaproszenie na spotkania ze specjalistami

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie informuje, iż w związku z realizacją projektu pt. „Nie zgadzaj się na przemoc” dzięki przyznanym środkom z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”- edycja 2016, odbędą się :

Czytaj więcej: Zaproszenie na spotkania ze specjalistami

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem