Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

"Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży"

logo

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie z radością informuje, że od 1 stycznia 2021r. do 30 czerwca 2023r. powiat sławieński w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej ze Szczecina, powiatem stargardzkim, powiatem goleniowskim, powiatem szczecineckim, powiatem wałeckim, powiatem koszalińskim, powiatem kołobrzeskim i miastem Koszalin będzie realizował projekt "Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, z dotacji celowej z budżetu państwa oraz budżetu województwa zachodniopomorskiego. Wartość całego projektu wynosi 8 499 219,30 zł.
Dzięki projektowi minimum 200 potrzebujących osób z terenu powiatu sławieńskiego zwiększy swoją dostępność usług społecznych takich jak doradztwo psychologiczne, doradztwo prawne, terapeuta rodzinny/indywidualny, warsztaty, w tym wyjazdowe szkolenia.
Kończący się projekt partnerski "Kurs na rodzinę" nastawiony był na wsparcie "szyte na miarę" dla całych rodzin, z tym, że większa ilość działań angażowała osoby dorosłe, nowy projekt priorytetowo traktuje dzieci i młodzież uruchamiając m.in. asystentów dorastania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu odnośnie udziału w projekcie, telefon 059 810 64 75, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem