Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że z dniem 25 maja 2018r.:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych  jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z siedzibą przy ul. Sempołowskiej 2A, 76-100 Sławno, zwanym dalej: „Administratorem”.
Skontaktować się z Administratorem można pisząc na adres siedziby, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 59 810 64 01.
Można również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego Inspektora Ochrony Danych Panią Edytę Zubkę, pisząc na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Sempołowskiej 2A, 76-100 Sławno, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 662 078 280.
2. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wykonanie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu  realizacji zadań ustawowych realizowanych w powiecie sławieńskim przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie.
4. Podanie danych osobowych jest wymogiem wynikającym z przepisów prawa. Konsekwencją ich niepodanie będzie brak możliwości realizacji Pani/Pana sprawy.
5. Pani/Pana dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to koniecznie, tj. zgodnie z Jednolitym rzeczowym wykazem akt i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
6. Administrator przekaże Pani/Pana dane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
7. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
8. Ma Pani/Pan prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez Administratora przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. W oparciu o Pani/Pana dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Warsztaty "Obierz kurs na rodzinę"

Warsztaty "Obierz kurs na rodzinę" powstały w konsultacji z zrekrutowanymi uczestnikami projektu- rodzicami osób niepełnosprawnych. Warsztaty mają na celu poprawę jakości funkcjonowania rodzin, podniesienie kompetencji opiekuńczo-wychowawczych, promocję zdrowego stylu życia, nawyków proekologicznych, a także możliwość zapoznania się rodziców dzieci niepełnosprawnych, jako wstęp do powstania grupy wsparcia. W programie warsztatów zaplanowano:
- zajęcia z psem- moduł mający na celu szerzenie wiedzy o bezpiecznych zachowaniach wobec zwierząt, terapeutyczne działanie przebywania ze zwierzęciem, a także promocję natury,
- zajęcia plastyczne- sensoplastyka- zajęcia mające na celu naukę kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem z elementami terapeutycznymi,
- moduł kulinarno-dietetyczny- promowanie zdrowego stylu życia, zmiana nawyków żywieniowych, możliwość konsultacji i odpowiednio rozpisanej diety. Podczas części warsztatowej spędzanie czasu razem z dzieckiem w kuchni.
- "Szczęśliwa mama- szczęśliwe dziecko"- wspólne wyjście mam do kina w celu integracji oraz wizyta w kawiarni, jako wstęp do założenia grupy wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych,
- "Alternatywne metody spędzania wolnego czasu"- ukazanie, w jaki sposób można animować rodziców i dzieci.

zajęcia z psem zdjęcie

zajęcia z psem- zdjęcie

zajęcia z psem zdjęcie

zajęcia z psem- zdjęcie

DSC 0117

DSCF1627DSCF1642

DSCF1646

DSCF1647

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem