Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

Aktywny Samorząd Moduł II

UWAGA STUDENCI - Wnioski w Module II przyjmowane są do dnia 10 października 2019r. w ramach roku szkolnego/akademickiego 2019/2020.

WAŻNE: W aktualnym naborze wnioski można składać w wersji elektronicznej poprzez platformę SOW ( System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON ) dostępną na stronie https://sow.pfron.org.pl/ lub w wersji  papierowej w siedzibie Centrum.

Wnioskodawca, który złoży wniosek elektronicznie przez platformę SOW może ubiegać się o dodatkowe zwiększenie dodatku na pokrycie kosztów kształcenia w kwocie 800 zł, do czego gorąco zachęcamy.

Do złożenia wniosku w formie elektronicznej wymagany jest kwalifikowany podpis elektroniczny (płatny) lub profil zaufany na platformie ePUAP (darmowy).

W przypadku składania  wniosku drogą elektroniczną poprzez platformę SOW załączniki należy pobrać i wypełnione w formie skanu dołączyć poprzez platformę SOW w trakcie składania wniosku.

Pełną informację na temat rejestracji, funkcjonowania systemu oraz wideo poradniki dotyczące zakładania konta oraz wypełniania i wysyłania wniosków można znaleźć na stronie https://portal-sow.pfron.org.pl

W przypadku wątpliwość oraz pytań PFRON uruchomił również specjalną infolinię dla osób korzystających z systemu SOW: tel. 800 889 777 (połączenie bezpłatne) w godzinach 9-17.

Pod ten numer należy kierować wszystkie zapytania związane z funkcjonalnością systemu.

Druki wniosków wraz z załącznikami dostępne są w siedzibie Centrum, na stronie internetowej: www.pcprslawno.pl w zakładce DRUKI DO POBRANIA oraz na platformie SOW.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem