Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

Moduł II- pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym

UWAGA STUDENCI - Wnioski w Module II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym pilotażowego programu „Aktywny samorząd” przyjmowane są do dnia 31 marca 2019r. w ramach roku szkolnego/akademickiego 2018/2019.

W 2019 roku Zarząd PFRON zaktualizował zapisy zawarte w "Kierunkach działań oraz warunkach brzegowych obowiązujących realizatorów programu". Z treścią dokumentów obowiązujących w 2019r. można zapoznać się na stronie internetowej PFRON: www.pfron.org.pl.

Wnioski należy składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie ( pokój nr 2 ), ul. Sempołowskiej 2A, 76-100 Sławno. Za datę złożenia wniosku uważa się datę jego wpłynięcia do siedziby Centrum, a w przypadku wniosków składanych drogą pocztową – datę stempla pocztowego.

Aktualne wnioski o dofinansowanie dostępne są na stronie internetowej: www.pcprslawno.pl w zakładce – druki do pobrania. Wszelkich informacji na temat programu udzielają pracownicy Zespołu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pod nr tel. 59 810 64 02.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem