Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

KLAUZULA INFORMACYJNA
przetwarzania danych osobowych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że z dniem 25 maja 2018r.:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Powiatowy Centrum Pomocy Rodzinie z siedzibą przy ul. Sempołowskiej 2A, 76-100 Sławno jest Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych (IOD) Pana Andrzeja Popielarza z którym skontaktować się można mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 59 810 64 02.
2. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wykonanie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji zadań ustawowych realizowanych w powiecie sławieńskim przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie.
4. Podanie danych osobowych jest wymogiem wynikającym z przepisów prawa. Konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości realizacji Pani/Pana sprawy.
5. Pani/Pana dane będą przechowywane nie dłużej niż to jest konieczne zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa w tym Jednolitym rzeczowym wykazem akt.
6. Administrator przekaże Pani/Pana dane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
7. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
8. Ma Pani/Pan prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych jak również prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
10. W oparciu o Pani/Pana dane osobowe Administrator nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Nowe projekty na terenie powiatu sławieńskiego

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Powiatu Sławieńskiego prowadzi projekt "Akademia Aktywizacji- podnosimy kwalifikacje zawodowe" skierowany do osób bezrobotnych, biernych zawodowo powyżej 18 roku życia.
W ramach projektu skorzystać można:
- z doradztwa zawodowego, poradnictwa prawnego, psychologicznego,
- szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
- 5-cio miesięcznych płatnych staży zawodowych.
Ponadto drugi projekt prowadzony przez to Stowarzyszenie to "Zakład Aktywności Zawodowej Sławno" skierowany do 35 osób zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym, szczególnie osób ze znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnością sprzężonymi zamieszkałych na terenie powiatu sławieńskiego.
Formy wsparcia w ramach Indywidualnej Ścieżki Reintegracji:
a) wsparcie specjalistyczne,
b) szkolenia, kursy,
c) zatrudnienie w ZAZ w miejscowości Podgórki 30 w działach: hostel, obsługa terenów zielonych, montażu drobnych elementów drewnianych, pralni i krawiectwa lekkiego.
Więcej informacji pod numerem telefonu 59 810 48 03 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w biurze projektu ul. Chełmońskiego 30, 76-100 Sławno.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem