Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że z dniem 25 maja 2018r.:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych  jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z siedzibą przy ul. Sempołowskiej 2A, 76-100 Sławno, zwanym dalej: „Administratorem”.
Skontaktować się z Administratorem można pisząc na adres siedziby, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 59 810 64 01.
Można również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego Inspektora Ochrony Danych Panią Edytę Zubkę, pisząc na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Sempołowskiej 2A, 76-100 Sławno, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 662 078 280.
2. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wykonanie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu  realizacji zadań ustawowych realizowanych w powiecie sławieńskim przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie.
4. Podanie danych osobowych jest wymogiem wynikającym z przepisów prawa. Konsekwencją ich niepodanie będzie brak możliwości realizacji Pani/Pana sprawy.
5. Pani/Pana dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to koniecznie, tj. zgodnie z Jednolitym rzeczowym wykazem akt i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
6. Administrator przekaże Pani/Pana dane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.
7. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
8. Ma Pani/Pan prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych. Ma Pani/Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
9. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez Administratora przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. W oparciu o Pani/Pana dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Projekt "Kwalifikacje kluczem do sukcesu III"

Informujemy o projekcie Stowarzyszenia "Synergia" "Kwalifikacje kluczem do sukcesu III" skierowanego do osób dorosłych 18+, zamieszkujących teren województwa zachodniopomorskiego, które posiadają umiejętności, doświadczenie w zawodach rzemieślniczych. Osoby uczestniczące w projekcie będą mogły skorzystać z bezpłatnej ścieżki wsparcia, która zakończy się przystąpieniem do egzaminu zawodowego, przed Komisją Izby Rzemieślniczej. Wybrane zawody, które kwalifikują potencjalnych uczestników to m.in: kucharz małej gastronomii, cukiernik, piekarz, rzeźnik- wędliniarz, lakiernik, blacharz, mechanik, elektromechanik, elektryk, monter-elektronik, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, monter instalacji gazowych, monter izolacji budowlanych, technolog robót wykończeniowych, elektronik urządzeń RTV, cieśla, złotnik-jubiler, kosmetyczka i inne.
Każdy z uczestników, otrzyma bezpłatne wsparcie, w postaci min. indywidualnych konsultacji z:
- doradcą edukacyjno-zawodowym,
- specjalistą ds. egzaminów zawodowych,
- instruktorem zawodowym, reprezentującym dziedzinę wybranego rzemiosła.
Ponadto, w razie konieczności dojazdów na konsultacje bądź egzamin zawodowy mają możliwość skorzystania ze zwrotu kosztów przejazdów.
Więcej informacji: Stowarzyszenie "Synergia" www.synergiaszczecin.pl
ul. Żubrów 3/1, 71-617 Szczecin
tel. 91 307 07 22 lub 501 099 925
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem