Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie

Zajęcia klubowe w WTZ

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie informuje, iż w dniu 12 czerwca 2018r. Rada Nadzorcza Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uchwałą nr 7/2018 uruchomiła program „Zajęcia Klubowe w WTZ” adresowany do podmiotów prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej.
Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym i zawodowym poprzez prowadzenie przez Warsztaty zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji.
Beneficjentami programu są osoby niepełnosprawne, posiadające ważne orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, które były uczestnikami WTZ i opuściły go w związku z podjęciem zatrudnienia oraz osoby niepełnosprawne znajdujące się na prowadzonej przez podmiot prowadzący WTZ liście osób, których zgłoszenie do uczestnictwa w Warsztacie zostało zatwierdzone i które nie rozpoczęły terapii w WTZ.  
Szczegółowe informacje dot. realizacji programu dostępne są na stronie PFRON.
Pomoc finansowa udzielana będzie ze środków PFRON przez samorząd powiatowy.
Wnioski o dofinasowanie ze środków PFRON w ramach ww. programu przyjmowane będą w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sławnie do dnia 31 października 2018r. (dotyczy zajęć klubowych, które zostaną uruchomione i prowadzone od dnia 01.02.2019r. do dnia 31 stycznia 2020r.).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem